Event Streaming

Organizują Państwo konferencję, szkolenia czy koncerty i chcą je udostępnić w Internecie? Oferujemy Państwu Streaming Eventowy, który jest w stanie obsłużyć nawet 50000 użytkowników jednocześnie.

Bez instalacji skomplikowanego oprogramowania na serwerze ani zmartwień w związku z zapchanym łączem. Dostarczymy gotowe rozwiązanie, dzięki któremu streaming imprez będzie banalnie prosty. Jeśli będzie taka potrzeba, dostarczymy niezbędny sprzęt i operatorów do obsługi. Dzięki naszej ofercie transmisje przyniosą Państwu sukces.

Prosimy opisać nam wydarzenie, które chcą Państwo transmitować, a my dobierzemy idealne rozwiązanie.

Cena: 100zł*

Parametry transmisji

Opcje dodatkowe

Specjalnie dla Państwa zostanie wykonany odtwarzacz wideo, dostosowany do wyglądu Państwa strony transmisyjnej, zawierajacy Państwa logo.

Specjalnie dla Państwa wykonana zostanie dedykowana strona transmisyjna, pasująca do kolorystyki i loga Państwa firmy. Strona ta bedzie od razu zawierala osadzony player (w przypadku wybrania opcji dedykowanego playera, osadzony zostanie odtwarzacz przygotowany dla Państwa).

Opcje zaawansowane

Jeśli nie wiedzą Państwo, z jakim zainteresowaniem spotka się transmisja i nie chcą płacić za usługę, która jest za duża na Państwa potrzeby, proponujemy rozwiązanie umożliwiające dynamiczne zwiększanie maksymalnej ilości oglądających w ramach Państwa usługi. Jak to działa?

  • Wybierają Państwo gwarantowaną liczbę użytkowników – tylu minimalnie Państwa usługa obsłuży w każdej chwili
  • Zaznaczają Państwo opcję „Dynamiczne zwiększanie maksymalnej ilości oglądajacych”
  • W czasie transmisji obserwujemy statystyki i dynamicznie zmieniamy maksymalną ilość użytkowników w momencie, w którym pojemność usługi wykorzystana jest w 90%
  • Maksymalną liczbę użytkowników zwiększamy w pakietach po 300
  • Po transmisji otrzymują Państwo fakturę za „nadmiarowych” użytkowników
  • Za każdy rozpoczęty pakiet 300 użytkowników ponad zadeklarowaną wartość zostanie naliczona opłata w wysokości
  • Należy pamiętać, że przy dynamicznym zwiększaniu liczbę użytkowników mogą pojawić się chwilowe problemy z dostępem do usługi dla tych nadmiarowych użytkowników, z uwagi na czas dostosowania się usługi do nowych warunków. Aktualnie już oglądający nie będą mieli żadnych problemów.

* Prezentowana cena jest jedynie wartością orientacyjną, mającą na celu ocenę przybliżonych kosztów transmisji i nie może być uznawana za ofertę handlową. Cena nie zawiera opcjonalnej usługi wypożyczenia kamer i operatorów.


Partnerzy: GlobalSign

Akceptujemy płatności: Płatności.pl